Миксер MRP330B - Gorenje
MRP330B Миксер
2.490,00 ден

МиксерMRP330B

Моќност на моторот (max): 330 W Број на брзини за лесно ракување: 4 DC мотор за економична употреба и долготрајност
2.490,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Моќност на моторот (max): 330 W

DC мотор за економична употреба и долготрајност

Автоматски сигурносен затворач на отворот кај стапчестиот блендер

Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење

Лесно чистење

On/off копче и копче за регулирање на вртежите

Број на брзини за лесно ракување: 4

Турбо-копче за инстантно зголемување на моќноста

Копче за вадење на додатоците

Додаток за блендирање од не'рѓосувачки челик, елегантен и долготраен

Маталки од не'рѓосувачки челик

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Црна

Должина на приклучен кабел: 1 m

Димензии (ШxВxД): 20 × 16,5 × 8 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 23,7 × 18,5 × 9,7 cm

Нето тежина на апаратот: 1,1 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,4 kg

Приклучна моќ: 330 W

Код: 235790

EAN Код: 3838942490125

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice