Миксер M605W - Gorenje
M605W Миксер
1.850,00 ден

МиксерM605W

Моќност на моторот (max): 425 W Број на брзини за лесно ракување: 5 AC мотор за сигурно работење
1.850,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Моќност на моторот (max): 425 W

AC мотор за сигурно работење

Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење

Лесно чистење

On/off копче и копче за регулирање на вртежите

Број на брзини за лесно ракување: 5

Турбо-копче за инстантно зголемување на моќноста

Копче за вадење на додатоците

Маталки од не'рѓосувачки челик

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Бела боја

Должина на приклучен кабел: 1 m

Димензии (ШxВxД): 20 × 16,5 × 8 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 23,7 × 18,5 × 9,7 cm

Нето тежина на апаратот: 1,1 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,5 kg

Приклучна моќ: 300 W

Код: 284328

EAN Код: 3838942623769

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice