»
»
»
Модели
GMO25ORAITO Микробранова печка со грил - самостојна
13.350,00 ден

GMO25ORAITO

Микробранова печка со грил - самостојна
Електронско управување Функција " Smart display " Дефиниран старт на готвење Број на инфра греачи: 2 Димензии (ШxВxД): 51 × 30,3 × 41 cm
13.350,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Боја: Црна

Рерна од не'рѓосувачки челик

Врата: Стакло

Материјал на челната плоча: Стакло

Начин на отварање на вратата: Рачка

Отвoрање на врата: Лево

Ултра ладна врата (UCD)

Волумен: 25 l

Нивоа на моќност на микробрановата печка: 5

Максимална моќност на микробрановата: 900 W

Број на инфра греачи: 2

Јачина на инфра грејачот (грил): 1.000 W

Најмала моќност на инфра греачот: 500 W

Технологија на продуцирање на микробранови: Стандардна технологија (HVT)

Начин на распределба на микробрановите: Ротирачка чинија

Електронско управување

Начин на управување: Команди на допир

Паметно управување

Начини на загревање:
Скара
Микробранова печка

Број на комбинирани опции на загревање: 4

Број на програми со грил: 3

Комбинирано греење: Микробранови + грил

Функција одмрзнување според тежината

Автоматско мени

Број на меморирани програми: 6

Дефиниран старт на готвење

Заклучување за заштита од деца

Сигурносен прекинувач

Димензија на ротирачката чинија: 28 cm

Димензии (ШxВxД): 51 × 30,3 × 41 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 57 × 34 × 43,7 cm

Нето тежина на апаратот: 14,7 kg

Бруто тежина на апаратот: 15,9 kg

Потрошувачка на електрична енергија во режим на мирување: 1 W

Приклучна моќ: 1.400 W

Осигурувач: 10 A

Код: 245496

EAN Код: 3838942522468

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
Twitter
YouTube
Flickr
Споделете
Facebook
Twitter
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice