Самостојна микробранова печка со грил GMO23ORAITOW - Gorenje
GMO23ORAITOW Самостојна микробранова печка со грил
11.690,00 ден

GMO23ORAITOW

Самостојна микробранова печка со грил
Електронско управување Функција SmartDisplay Број на инфра греjачи: 1 Димензии (ШxВxД): 51 × 30,3 × 41 cm
11.690,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Боја: Бела боја

Рерна од не'рѓосувачки челик

Врата: Стакло

Материјал на челната плоча: Стакло

Начин на отварање на вратата: Рачка

Отвoрање на врата: Лево

Ултра ладна врата (UCD)

Волумен: 23 l

Нивоа на моќност на микробрановата печка: 5

Максимална моќност на микробрановата: 900 W

Број на инфра греjачи: 1

Јачина на инфра грејачот (грил): 1.200 W

Технологија на продуцирање на микробранови: Стандардна технологија (HVT)

Начин на распределба на микробрановите: Ротирачка чинија

Електронско управување

Начин на управување: Команди на допир

Паметно управување

Начини на загревање:
Скара
Микробранова печка

Број на комбинирани опции на загревање: 2

Број на програми со грил: 2

Комбинирано греење: Микробранови + грил

Функција одмрзнување според тежината

Автоматско мени

Број на меморирани програми: 6

Заклучување за заштита од деца

Сигурносен прекинувач

Ротирачка стаклена чинија

Димензија на ротирачката чинија: 27 cm

Ротирачка решетка за скара

Начин на загревање: Кварцно

Димензии (ШxВxД): 51 × 30,3 × 41 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 57 × 34 × 47 cm

Нето тежина на апаратот: 14,5 kg

Бруто тежина на апаратот: 15,7 kg

Потрошувачка на електрична енергија во режим на мирување: 1 W

Приклучна моќ: 1.280 W

Осигурувач: 10 A

Код: 323723

EAN Код: 3838942700095

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice