Вградна микробранова печка со грил BM6250ORAW - Gorenje
BM6250ORAW Вградна микробранова печка со грил
17.990,00 ден

BM6250ORAW

Вградна микробранова печка со грил
Електронско управување Функција SmartDisplay Димензии (ШxВxД): 59,2 × 39 × 36,8 cm
17.990,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Боја: Бела

Рерна од не'рѓосувачки челик

Врата: Стакло

Материјал на челната плоча: Стакло

Начин на отварање на вратата: Рачка

Отвoрање на врата: Лево

Ултра ладна врата (UCD)

Волумен: 23 l

SuperSize површина за печење

Нивоа на моќност на микробрановата печка: 5

Максимална моќност на микробрановата: 900 W

Јачина на инфра грејачот (грил): 1.200 W

Електронско управување

Начин на управување: Команди на допир

Логичен избор

Начини на загревање:
Скара
Микробранова печка

Комбинирано греење: Микробранови + грил

Функција одмрзнување според тежината

Автоматско мени

Број на меморирани програми: 6

Заклучување за заштита од деца

Сигурносен прекинувач

Ротирачка стаклена чинија

Димензија на ротирачката чинија: 27 cm

Ротирачка решетка за скара

Начин на загревање: Кварцно

Димензии (ШxВxД): 59,2 × 39 × 36,8 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 65,7 × 46,2 × 44,2 cm

Мерки за вградување: 56,6 × 36,5 × 55 cm

Нето тежина на апаратот: 18 kg

Бруто тежина на апаратот: 19,2 kg

Приклучна моќ: 1.400 W

Код: 336877

EAN Код: 3838942720413

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice