Вградна микробранова печка со грил BM235ORAW - Gorenje
BM235ORAW Вградна микробранова печка со грил
18.990,00 ден

Вградна микробранова печка со грилBM235ORAW

Електронско управување Функција SmartDisplay Димензии (ШxВxД): 59,2 × 39 × 37,6 cm
BM235ORAW
БелаПрикажи ги сите варијанти
кликни сокриј
18.990,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Карактеристики

_products/features/icon - Автоматско мени (AutoMenu)

Автоматско мени (AutoMenu)

Магија за едноставно готвење
Автоматските меморирања овозможуваат поедноставно готвење на одредени видови храна. Само треба да го одберете видот на храната и да ја внесете количината, а микробрановата печка автоматски ќе ги приспособи моќта за готвење и времетраењето.
_products/features/icon - Паметен дисплеј (SmartDisplay)

Паметен дисплеј (SmartDisplay)

Еден поглед открива сè
Со дисплејот што се протега по целата висина на микробрановата печка, ќе можете да го следите процесот на готвењето и да го следите времето додека не се подготви оброкот.

Технички карактеристики

Gorenje by Ora-Ito 2

Боја: Бела

Отвoрање на врата: Лево

Максимална моќност на микробрановата: 900 W

Димензии (ШxВxД): 59,2 × 39 × 37,6 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 65,7 × 46,2 × 44,2 cm

Мерки за вградување: 56,6 × 36,5 × 55 cm

Нето тежина на апаратот: 18 kg

Бруто тежина на апаратот: 19,2 kg

Потрошувачка на електрична енергија во режим на мирување: 1 W

Приклучна моќ: 1.400 W

Код: 728171

EAN Код: 3838782028014

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice