Лепач на кеси VS110W - Gorenje
VS110W Лепач на кеси
3.890,00 ден

Лепач на кесиVS110W

Моќност: 110 W Максимална моќ на вакумирање: 800 mbar Должина на приклучниот кабел: 300 mm
3.890,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Лепење

Вакумирање

Електронско управување

Контролна сијаличка

Компактна големина

10 кеси во прилог

Број на кеси во пакувањето: 10

Простор за сместување на кабелот

Гумени ногарки за стабилност

Мануелно

Куќиште: Пластика + метал

Должина на приклучниот кабел: 300 mm

Извлекување на воздух: 12 L/min

Максимална моќ на вакумирање: 800 mbar

Моќност: 110 W

Должина на приклучен кабел: 1 m

Димензии (ШxВxД): 35,7 × 8,6 × 14,8 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 37 × 10 × 20,5 cm

Нето тежина на апаратот: 1,4 kg

Бруто тежина на апаратот: 2,1 kg

Приклучна моќ: 110 W

Код: 312795

EAN Код: 3838942671265

Прилози

Accessories

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice