Кујнски робот SB800W - Gorenje
SB800W Кујнски робот
4.690,00 ден

Кујнски роботSB800W

Моќност на моторот (max): 800 W Број на брзини за лесно ракување: 2 AC мотор за сигурно работење Капацитет на садот за мешање: 1,5 l Капацитет на садот за сечкање: 2,4 l
4.690,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Моќност на моторот (max): 800 W

AC мотор за сигурно работење

Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење

Лесно чистење

Двојно сечило

On/off копче и копче за регулирање на вртежите

Број на брзини за лесно ракување: 2

Капацитет на садот за мешање: 1,5 l

Капацитет на садот за сечкање: 2,4 l

Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање

Гумени ногарки за стабилност

Сигурносен прекинувач за совршена безбедност

Куќиште: Пластика + метал

Должина на приклучен кабел: 1 m

Димензии (ШxВxД): 25,5 × 22 × 41 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 40,5 × 25,5 × 32,8 cm

Нето тежина на апаратот: 3,9 kg

Бруто тежина на апаратот: 5 kg

Приклучна моќ: 680 W

Код: 402239

EAN Код: 3838942823695

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice