GL 20 Стаклен капак
250,00 ден

GL 20

Стаклен капак
Код: 408547 Gorenje Gorenje
270,00 ден
250,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

GL 20

Тип: Капак

Безбедно за миење во машина за садови :

Димензии на садот: ᴓ 20 cm

Тип на сад за готвење: Стаклен капак

Материјал на капакот: Стакло

Безбедно за миење во машина за садови

Димензии (ШxВxД): 20 × 4 × 20 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 20 × 4 × 20 cm

Нето тежина на апаратот: 0,4 kg

Бруто тежина на апаратот: 0,5 kg

Код: 408547

EAN Код: 3838942862748

Прилози

Посетете не
Facebook
Twitter
YouTube
Flickr
Споделете
Facebook
Twitter
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice