CW 24 FCP Садови за готвење
890,00 ден

CW 24 FCP

Садови за готвење
Код: 408542 Gorenje Линија: CERAMIC PRINCESS Површина која спречува лепење на храната Gorenje
1.190,00 ден
890,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

CW 24 FCP

Тип: Сет садови за готвење

Тава

Линија: CERAMIC PRINCESS

Безбедно за миење во машина за садови :

Отпорност на гребаници

PTFE & PFOA free

Готвење со помалку масло

За употреба на електрична плоча

За употреба на плинска плоча

За употреба на стаклокерамичка плоча

За употреба на индукциска и на сите други видови плочи

Димензии на садот: ᴓ 24х5 cm

Површина која спречува лепење на храната

Дно кое заштедува електрична енергија

Димензии (ШxВxД): 25,5 × 25,5 × 5,5 cm

Нето тежина на апаратот: 0,8 kg

Бруто тежина на апаратот: 0,9 kg

Код: 408542

EAN Код: 3838942862694

Прилози

Посетете не
Facebook
Twitter
YouTube
Flickr
Споделете
Facebook
Twitter
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice