Садови за готвење CW28PCP - Gorenje
CW28PCP Садови за готвење
1.490,00 ден

Садови за готвењеCW28PCP

Код: 439777 Gorenje Линија: CERAMIC PRINCES Површина која спречува лепење на храната Gorenje
1.490,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Карактеристики

_products/features/icon - Рачки

Рачки

Рачки
Рачките на садот се многу важни, тие треба да бидат стабилни. Горење садовите за готвење имаат рачки кои се заварени на 4 места, и на тој начин е овозможено подобро држење и поголема стабилност. Тие исто така се отпорни на топлина.

Технички карактеристики

CW28PCP

Тип: Самостојна

Тава за пржење

Линија: CERAMIC PRINCES

Рачки отпорни на топлина

Отпорност на гребаници

PTFE & PFOA free

Готвење со помалку масло

За употреба на електрична плоча

За употреба на плинска плоча

За употреба на стаклокерамичка плоча

За употреба на индукциска и на сите други видови плочи

Димензии на садот: ᴓ 24x4 cm

Површина која спречува лепење на храната

Дно кое заштедува електрична енергија

Димензии (ШxВxД): 28 × 3 × 28 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 34 × 31,5 × 6,5 cm

Нето тежина на апаратот: 1,3 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,5 kg

Код: 439777

EAN Код: 3838942966552

Прилози

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice