»
»
FDK20MG Апарат за сушење храна
2.250,00 ден

FDK20MG

Апарат за сушење храна
Моќност на грејачот: 240 W Рамномерно сушење на сите нивоа
2.250,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Кружни

Прилагодување на садовите по висина

Едноставна замена на садовите

Рамномерно сушење на сите нивоа

Задржување на витамините и минералите

Гумени ногарки за стабилност

Куќиште: Пластика + метал

Моќност на грејачот: 240 W

Дијаметар на садот: 260 mm

Должина на приклучен кабел: 2 m

Димензии (ШxВxД): 26,8 × 27 × 26,8 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 27,3 × 21,5 × 27,5 cm

Нето тежина на апаратот: 1,6 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,7 kg

Приклучна моќ: 240 W

Код: 518045

EAN Код: 3838942079306

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
Twitter
YouTube
Flickr
Споделете
Facebook
Twitter
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice