K17WII Бокал за греење вода
1.290,00 ден

K17WII

Бокал за греење вода
Големина на садот: 1,7 l Моќност на грејачот: 1.850 W Индикатор за нивото на водата Автоматско исклучување Заштита од прегревање
1.290,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Големина на садот: 1,7 l

Ротација 360°

Автоматско исклучување

Копче за отварање на капакот

Филтер против бигор кој се отстранува

Индикатор за нивото на водата

Простор за сместување на кабелот

Гумена подлога на садот за поголема стабилност

Основа

Заштита од прегревање

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Бела боја

Моќност на грејачот: 1.850 W

Должина на приклучен кабел: 1 m

Димензии (ШxВxД): 21 × 21 × 16 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 20,5 × 22,7 × 16,5 cm

Нето тежина на апаратот: 0,7 kg

Бруто тежина на апаратот: 1 kg

Приклучна моќ: 2.200 W

Код: 497994

EAN Код: 3838942047466

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
Twitter
YouTube
Flickr
Споделете
Facebook
Twitter
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice