Бокал за греење вода K17WE - Gorenje
K17WE Бокал за греење вода
1.490,00 ден

Бокал за греење водаK17WE

Големина на садот: 1,7 l Индикатор за нивото на водата Автоматско исклучување Заштита од прегревање
1.490,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Големина на садот: 1,7 l

Ротација 360°

Автоматско исклучување

Аналоген термостат

Вклучување со притискање на копче

Портокалова

Strix Термостат

Копче за отварање на капакот

Филтер против бигор кој се отстранува

Индикатор за нивото на водата

Простор за сместување на кабелот

Гумени ногарки за стабилност

Основа

Заштита од прегревање

Сигурносен систем

Заклучување на капакот

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Бела боја

Должина на приклучен кабел: 1 m

Димензии (ШxВxД): 21,2 × 24 × 15 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 18,8 × 25,6 × 18,8 cm

Нето тежина на апаратот: 0,9 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,3 kg

Приклучна моќ: 2.200 W

Код: 685814

EAN Код: 3838782089718

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice