Бокал за греење вода K17TRE - Gorenje
K17TRE Бокал за греење вода
2.491,00 ден

Бокал за греење водаK17TRE

Големина на садот: 1,7 l Дигитален Индикатор за нивото на водата Автоматско исклучување Заштита од прегревање
3.590,00 ден
2.491,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Големина на садот: 1,7 l

Ротација 360°

Автоматско исклучување

Одржување на температурата: Одржување на температурата

Син индикатор

Дигитален

Копче за отварање на капакот

Филтер против бигор кој се отстранува

Индикатор за нивото на водата

Простор за сместување на кабелот

Гумени ногарки за стабилност

Основа

Заштита од прегревање

Сигурносен систем

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Метал

Должина на приклучен кабел: 1 m

Димензии (ШxВxД): 26 × 24 × 16 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 24,7 × 24,2 × 17,3 cm

Нето тежина на апаратот: 1,3 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,6 kg

Приклучна моќ: 2.200 W

Код: 565727

EAN Код: 3838942136092

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice