K17G Бокал за греење вода
2.790,00 ден

K17G

Бокал за греење вода
Големина на садот: 1,7 l Моќност на грејачот: 1.850 W Индикатор за нивото на водата Автоматско исклучување Заштита од прегревање
2.790,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Големина на садот: 1,7 l

Ротација 360°

Автоматско исклучување

Потсетник за вриење на водата

Син индикатор

Копче за отварање на капакот

Филтер против бигор кој се отстранува

Индикатор за нивото на водата

Простор за сместување на кабелот

Гумена подлога на садот за поголема стабилност

Основа

Заштита од прегревање

Куќиште: Стакло

Боја: Инокс

Моќност на грејачот: 1.850 W

Должина на приклучен кабел: 1 m

Димензии (ШxВxД): 21,8 × 23,8 × 16,4 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 22,4 × 18,4 × 24,2 cm

Нето тежина на апаратот: 1,1 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,4 kg

Приклучна моќ: 2.200 W

Код: 352172

EAN Код: 3838942748998

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
Twitter
YouTube
Flickr
Споделете
Facebook
Twitter
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice