Бокал за греење вода K15KARIM - Gorenje
K15KARIM Бокал за греење вода
3.590,00 ден

K15KARIM

Бокал за греење вода
Големина на садот: 1,5 l Моќност на грејачот: 1.850 W Индикатор за нивото на водата Автоматско исклучување Заштита од прегревање
3.590,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Големина на садот: 1,5 l

Ротација 360°

Автоматско исклучување

On/Off Копче

Копче за отварање на капакот

Индикатор за нивото на водата

Простор за сместување на кабелот

Гумена подлога на садот за поголема стабилност

Основа

Заштита од прегревање

Сигурносен систем

Заклучување на капакот

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Бела боја

Моќност на грејачот: 1.850 W

Должина на приклучен кабел: 1 m

Димензии (ШxВxД): 25 × 22 × 16 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 25,5 × 23,5 × 17,5 cm

Нето тежина на апаратот: 1,3 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,6 kg

Приклучна моќ: 2.200 W

Код: 577336

EAN Код: 3838782012419

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice