Бокал за греење вода K10HE - Gorenje
K10HE Бокал за греење вода
2.150,00 ден

Бокал за греење водаK10HE

Големина на садот: 1 l Индикатор за нивото на водата Автоматско исклучување Заштита од прегревање
2.150,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Големина на садот: 1 l

Ротација 360°

Автоматско исклучување

Потсетник за вриење на водата

Аналоген термостат

On/Off Копче

Син индикатор

Strix Термостат

Копче за отварање на капакот

Филтер против бигор кој се отстранува

Индикатор за нивото на водата

Простор за сместување на кабелот

Гумена подлога на садот за поголема стабилност

Основа

Заштита од прегревање

Сигурносен систем

Заклучување на капакот

Куќиште: Метал

Боја: Инокс

Должина на приклучен кабел: 1 m

Димензии (ШxВxД): 22,7 × 17,5 × 21,9 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 22,7 × 17,5 × 21,9 cm

Нето тежина на апаратот: 0,9 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,4 kg

Приклучна моќ: 2.200 W

Код: 493475

EAN Код: 3838942038556

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice