Електрично ѓезве за турско кафе ATCM730T - Gorenje
ATCM730T Електрично ѓезве за турско кафе
4.390,00 ден

ATCM730T

Електрично ѓезве за турско кафе
Големина на садот: 0,27 l Моќност на грејачот: 730 W Индикатор за нивото на водата Автоматско исклучување
4.990,00 ден
4.390,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Големина на садот: 0,27 l

Автоматско исклучување

Потсетник за вриење на водата

Лесно чистење

Аналоген термостат

Син индикатор

Strix Термостат

Индикатор за нивото на водата

Простор за сместување на кабелот

Гумени ногарки за стабилност

Сигурносен систем

Куќиште: Пластично

Моќност на грејачот: 730 W

Должина на приклучен кабел: 1 m

Димензии (ШxВxД): 17,5 × 24,5 × 21,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 18,5 × 26,5 × 23 cm

Нето тежина на апаратот: 1,5 kg

Бруто тежина на апаратот: 2 kg

Приклучна моќ: 735 W

Код: 575528

EAN Код: 3838782009365

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice