Сецко S400EA - Gorenje
S400EA Сецко
2.150,00 ден

СецкоS400EA

Моќност на моторот (max): 400 W AC мотор за сигурно работење Капацитет на садот за сечкање: 1 l
2.150,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Моќност на моторот (max): 400 W

AC мотор за сигурно работење

Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење

Рачка на садот

Копче за инстантна моќност - On/off со заштитник

Стаклен сад за мешање кој дозволува целосна контрола врз процесот

Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање

Простор за сместување на кабелот

Гумена подлога на садот за поголема стабилност

Двојно сечило

Сигурносен прекинувач за совршена безбедност

Димензии (ШxВxД): 18 × 21 × 18 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 21 × 24 × 19 cm

Нето тежина на апаратот: 1,5 kg

Бруто тежина на апаратот: 2 kg

Приклучна моќ: 400 W

Код: 116602

EAN Код: 3838942227691

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice