»
»
BSM600W Smoothie
1.990,00 ден

BSM600W

Smoothie
Моќност на моторот (max): 250 W AC мотор за сигурно работење
1.990,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Карактеристики

Управување со едно копче

Прецизно и лесно
На апаратот има само едно копче, обезбедувајќи едноставна и прецизна контрола. Кога ќе го притиснете копчето, смути блендерот почнува со блендирање, а кога ќе го пуштите, сечилата престануваат да ротираат. Тој исто така овозможува пулсирачко функционирање.

Два сада без БПА

Повеќе избор за вас
Смути блендерот вклучува два сада за лесна и разновидна употреба. Понесете еден сад за смути на работа и оставете го другиот во фрижидер. Садот не содржи штетен бисфренол А (BPAfree).

XXL отвор за намирници

Не е потребно ситно сечкање
Широкиот отвор овозможува едноставно додавање намирници и лесна подготовка. Отворот на садот за смути од 62 mm е доволен за да го направи процесот брз и лесен.

Сечила од нерѓосувачки челик

Остри и прецизни
Инвентивниот дизајн на четирите сечила направени од нерѓосувачки челик овозможува оптимален процес на обработка на намирниците. Благодарејќи на моторот од 250 W, сечилата исто така можат да издробат ледени коцки и јаткасти плодови. По употреба, едноставно исплакнете ги сечилата со вода.
Повеќе
Затвори

Смути за носење

Секогаш во движење
Повеќенаменскиот сад со пластичен капак ви овозможува да го земете вашето свежо смути секогаш кога сакате да заминете некаде. На работа, на факултет, на излет со пријателите, на вежбање или на прошетка со вашите деца. Здравиот оброк ви е секогаш при рака.

Технички карактеристики

Моќност на моторот (max): 250 W

AC мотор за сигурно работење

Тивка работа (SilentPower)

Лесно чистење

Ефикасно четиристрано сечило

Сад за носење

Копче за инстантна моќност - On/off со заштитник

Едноставно отстранување на сечилот за безбедност и лесно чистење

Дополнителен сад

Волумен на садот: 0,6 l

Капак со кој се претвора блендерот во сад за носење

Отворање на капакот

Вакумски ногарки за совршена стабилност

Долготраен пластичен сад за мешање

Сигурносен прекинувач за совршена безбедност

Куќиште: Пластика + метал

Димензии (ШxВxД): 13 × 40 × 14 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 24 × 25 × 16,5 cm

Нето тежина на апаратот: 1,5 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,7 kg

Приклучна моќ: 250 W

Код: 505248

EAN Код: 3838942057731

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
Twitter
YouTube
Flickr
Споделете
Facebook
Twitter
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice