ATCM730T Електрично ѓезве за турско кафе
4.390,00 ден

ATCM730T

Електрично ѓезве за турско кафе
Големина на садот: 0,27 l Моќност на грејачот: 730 W Индикатор за нивото на водата Автоматско исклучување
4.990,00 ден
4.390,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Големина на садот: 0,27 l

Автоматско исклучување

Потсетник за вриење на водата

Лесно чистење

Син индикатор

Индикатор за нивото на водата

Простор за сместување на кабелот

Гумени ногарки за стабилност

Куќиште: Пластично

Моќност на грејачот: 730 W

Должина на приклучен кабел: 1 m

Димензии (ШxВxД): 17,5 × 24,5 × 21,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 18,5 × 26,5 × 23 cm

Нето тежина на апаратот: 1,5 kg

Бруто тежина на апаратот: 2 kg

Приклучна моќ: 735 W

Код: 575528

EAN Код: 3838782009365

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
Twitter
YouTube
Flickr
Споделете
Facebook
Twitter
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice