»
»
MG2500TJW Апарат за мелење на месо
9.450,00 ден

MG2500TJW

Апарат за мелење на месо
Моќност на моторот (max): 2.500 W Капацитет на мелење: 2,4 kg/min
9.450,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Моќност на моторот (max): 2.500 W

Капацитет на мелење: 2,4 kg/min

Лесно чистење

Метално куќиште

Син индикатор

Реверзибилна функција

Додатоци за мелење месо: 4

Додатоци за подготовка на сок, колбаси и колачи: 3

Простор за сместување на кабелот

Гумени ногарки за стабилност

Заштита од прегревање за дополнителна безбедност

Куќиште: Пластика + метал

Должина на приклучен кабел: 1 m

Димензии (ШxВxД): 34,5 × 32,4 × 26,8 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 34,5 × 32,4 × 26,8 cm

Нето тежина на апаратот: 5,1 kg

Бруто тежина на апаратот: 6 kg

Приклучна моќ: 850 W

Код: 362785

EAN Код: 3838942765285

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
Twitter
YouTube
Flickr
Споделете
Facebook
Twitter
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice