Апарат за мелење на месо MG2000SJE - Gorenje
MG2000SJE Апарат за мелење на месо
8.390,00 ден

MG2000SJE

Апарат за мелење на месо
Моќност на моторот (max): 2.000 W Капацитет на мелење: 2,2 kg/min
8.390,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Моќност на моторот (max): 2.000 W

Капацитет на мелење: 2,2 kg/min

Лесно чистење

Метално куќиште

On/Off Копче

Син индикатор

Реверзибилна функција

Додатоци за мелење месо: 2

Додатоци за подготовка на сок, колбаси и колачи: 2

Простор за сместување на кабелот

Гумени ногарки за стабилност

Заштита од прегревање за дополнителна безбедност

Куќиште: Пластика + метал

Должина на приклучен кабел: 1 m

Димензии (ШxВxД): 30,6 × 29 × 20 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 42,6 × 32,6 × 26 cm

Нето тежина на апаратот: 4,2 kg

Бруто тежина на апаратот: 6,5 kg

Приклучна моќ: 600 W

Код: 513716

EAN Код: 3838942069666

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice