DPP-ORA-S Декоративна плоча за машина за садови
8.590,00 ден

DPP-ORA-S

Декоративна плоча за машина за садови
Димензии (ШxВxД): 59,6 × 71,7 × 5,5 cm
DPP-ORA-S
„Jet“ црнаПрикажи ги сите варијанти
кликни сокриј
8.590,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Материјал на челната плоча: Стакло

Метална рачка

Боја на рачката: Графитно црна

Димензии (ШxВxД): 59,6 × 71,7 × 5,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 66,5 × 78 × 11,5 cm

Нето тежина на апаратот: 8 kg

Бруто тежина на апаратот: 8,4 kg

Код: 171399

EAN Код: 3838942375620

Прилози

Accessories

Посетете не
Facebook
Twitter
YouTube
Flickr
Споделете
Facebook
Twitter
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice