DFD70SST Декоративна плоча за машина за садови
9.350,00 ден

DFD70SST

Декоративна плоча за машина за садови
Димензии (ШxВxД): 44,3 × 69,9 × 1,8 cm
9.350,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Материјал на челната плоча: Стакло

Метал - пластична рачка

Димензии (ШxВxД): 44,3 × 69,9 × 1,8 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 53,5 × 76,5 × 12,5 cm

Нето тежина на апаратот: 5,4 kg

Бруто тежина на апаратот: 7 kg

Код: 499145

EAN Код: 3838942061714

Прилози

Посетете не
Facebook
Twitter
YouTube
Flickr
Споделете
Facebook
Twitter
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice