Вграден фрижидер - интегриран RI4181E1 - Gorenje
RI4181E1 Вграден фрижидер - интегриран
22.990,00 ден

Вграден фрижидер - интегриранRI4181E1

Енергетска класа: A+ Бруто капацитет: 305 l Тип на апарат: Вграден интегриран Димензии (ШxВxД): 54 × 177,2 × 54,5 cm
22.990,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Енергетска класа: A+

Димензии (ШxВxД): 54 × 177,2 × 54,5 cm

Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата

Шарка на вратата: Со лизгач

Врата: Метална врата

Боја: Бела

Климатска класа: SN, N, ST, T

1 компресор

Вкупен бруто/нето капацитет: 305 / 301 l

Волумен на разладниот дел: бруто/нето: 305 / 301 l

Механичко управување

CrispZone фиока со контрола на влажноста: голема фиока за зеленчук со регулација на влажноста

CrispZone фиока за зеленчук

Ладење со помош на вентилатор

IonAir со DynamiCooling

Штедлива програма (EcoMode)

Сад за јајца/лед: 1 x 7

ЛЕД осветлување на кровот

7 стаклени полици

Држач за шишиња

Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,4 kWh

Бучност: 37 dB(A)re1pW

Димензии (ШxВxД): 54 × 177,2 × 54,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 58,5 × 183,5 × 65 cm

Димензии на вградниот простор (ШхВхД) (мин-макс): 56-57 × 177,5-178 × 56 cm

Нето тежина на апаратот: 58,5 kg

Бруто тежина на апаратот: 61 kg

Приклучна моќ: 75 W

Осигурувач: 10 A

Код: 728398

EAN Код: 3838782040320

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice