Вграден фрижидер - интегриран RI4091AW - Gorenje
RI4091AW Вграден фрижидер - интегриран
10.491,00 ден

Вграден фрижидер - интегриранRI4091AW

Енергетска класа: A+ Бруто капацитет: 146 l Тип на апарат: Вграден интегриран Димензии (ШxВxД): 54 × 87,5 × 54,5 cm
13.190,00 ден
10.491,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Енергетска класа: A+

Димензии (ШxВxД): 54 × 87,5 × 54,5 cm

Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата

Шарка на вратата: Со лизгач

Врата: Метална врата

Боја: Бела

Климатска класа: N, ST

1 компресор

Вкупен бруто/нето капацитет: 146 / 145 l

Волумен на разладниот дел: бруто/нето: 146 / 145 l

Механичко управување

Осветлена внатрешност

4 стаклени полици

Полица за шишиња на вратата: Сад за шишиња со држач

2 сада за јајца (6×)

Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,33 kWh

Бучност: 38 dB(A)re1pW

Димензии (ШxВxД): 54 × 87,5 × 54,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 58,5 × 93,5 × 65 cm

Димензии на вградниот простор (ШхВхД) (мин-макс): 56-57 × 87,5-88 × 55 cm

Нето тежина на апаратот: 31,5 kg

Бруто тежина на апаратот: 33,5 kg

Приклучна моќ: 50 W

Осигурувач: 10 A

Код: 354962

EAN Код: 3838942754012

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice