Самостоен ладилник RB4061AW - Gorenje
RB4061AW Самостоен ладилник
12.190,00 ден

Самостоен ладилникRB4061AW

Бруто капацитет: 90 l Тип на апарат: Самостоен Енергетска класа: A+ Димензии (ШxВxД): 54 × 60,5 × 58 cm
12.190,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Карактеристики

_products/features/icon - Длабока полица за шишиња на вратата на фрижидерот

Длабока полица за шишиња на вратата на фрижидерот

На вратата на фрижидерот има многу место за складирање на големите пластични и стаклени шишиња. Специјалните држачи го спречуваат движењето на предметите на полиците додека вратата од фрижидерот се отвора или се затвора.

Технички карактеристики

Енергетска класа: A+

Димензии (ШxВxД): 54 × 60,5 × 58 cm

Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата

Врата: Метална врата

Боја: Бела

Климатска класа: N, ST

1 компресор

Вкупен бруто/нето капацитет: 90 / 88 l

Волумен на разладниот дел: бруто/нето: 90 / 88 l

Механичко управување

1 стаклена полица

Полица за шишиња на вратата : Сад за шишиња со држач

Флексибилен сад за јајца (6×)

Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,3 kWh

Бучност: 38 dB(A)re1pW

Димензии (ШxВxД): 54 × 60,5 × 58 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 58,5 × 66,5 × 65 cm

Нето тежина на апаратот: 24 kg

Бруто тежина на апаратот: 25,5 kg

Приклучна моќ: 60 W

Осигурувач: 10 A

Код: 367180

EAN Код: 3838942774607

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice