Самостоен ладилник RB3090AWV - Gorenje
RB3090AWV Самостоен ладилник
9.490,00 ден

Самостоен ладилникRB3090AWV

Бруто капацитет: 134 l Тип на апарат: Самостоен Енергетска класа: А Димензии (ШxВxД): 50 × 85 × 60 cm
9.490,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Енергетска класа: А

Димензии (ШxВxД): 50 × 85 × 60 cm

Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата

Врата: Метална врата

Боја: Бела

Климатска класа: N

1 компресор

Вкупен бруто/нето капацитет: 134 / 131 l

Волумен на разладниот дел: бруто/нето: 134 / 131 l

Механичко управување

3 стаклени полици

Полица за шишиња на вратата : Сад за шишиња без држач

Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,42 kWh

Бучност: 40 dB(A)re1pW

Димензии (ШxВxД): 50 × 85 × 60 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 54,5 × 90,5 × 68 cm

Нето тежина на апаратот: 29 kg

Бруто тежина на апаратот: 31 kg

Приклучна моќ: 60 W

Осигурувач: 10 A

Код: 385524

EAN Код: 3838942804434

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice