DPR-ORA-S-L Декоративна врата за комбиниран фрижидер
16.650,00 ден

DPR-ORA-S-L

Декоративна врата за комбиниран фрижидер
Димензии (ШxВxД): 59,5 × 179 × 5,7 cm
16.650,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Материјал на челната плоча: Стакло

Метална рачка

Боја на рачката: Црна

Димензии (ШxВxД): 59,5 × 179 × 5,7 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 115 × 20 × 66 cm

Нето тежина на апаратот: 26,5 kg

Бруто тежина на апаратот: 30 kg

Код: 184835

EAN Код: 3838942428562

Прилози

Accessories

Посетете не
Facebook
Twitter
YouTube
Flickr
Споделете
Facebook
Twitter
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice