Индукциска плоча IS777USC - Gorenje
IS777USC Индукциска плоча
37.990,00 ден

IS777USC

Индукциска плоча
Димензии (ШxВxД): 75 × 5 × 51 cm PowerBoost Supreme
37.990,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Карактеристики

PowerBoost Supreme

Слободно побрзајте... и останете безгрижни!
Инвентивната PowerBoostSupreme функција ја има кај најдобрите модели на индукциските плочи Gorenje. Таа овозможува феноменална брзина на работата на плочата. Потребни се само 4,2 минути за да се зоврие вода од 2l, што е, сигурно ќе се согласите, многу ефикасно.

Технички карактеристики

Црна

Закосен раб на плочата

SmartControl

SliderTouch

Автоматска контрола на температурата за заштита од претекување

Тајмер

Одржување на топлина

PowerBoost функција

PowerBoost Supreme

XpandZone

SuperSilent тивко работење

Сигнализација на преостаната топлина

Заштита од деца

Димензии (ШxВxД): 75 × 5 × 51 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 86,5 × 14,5 × 63,4 cm

Димензии на вградниот простор (ШхВхД) (мин-макс): 56-60 × 6,6 × 49 cm

Нето тежина на апаратот: 10,4 kg

Бруто тежина на апаратот: 11,1 kg

Потрошувачка на електрична енергија во режим на мирување: 0,5 W

Приклучна моќ: 7.400 W

Код: 464639

EAN Код: 3838942928307

Прилози

Accessories

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice