ECT680-ORA-W Стаклокерамичка плоча
26.190,00 ден

ECT680-ORA-W

Стаклокерамичка плоча
Димензии (ШxВxД): 60 × 5,1 × 51 cm Можност за заклучување
ECT680-ORA-W
БелаПрикажи ги сите варијанти
кликни сокриј
26.190,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Бела боја

Закосен раб од предната страна

Контрола на допир (TouchControl)

Тајмер

Автоматска контрола на температурата за заштита од претекување

Stop&Go (Пауза) - За максимално сигурно готвење

Одржување на топлина

Сигнализација на преостаната топлина

Можност за заклучување

Заштита од деца

Тип на апарат: Електрична плоча

ECT680-ORA-W

Димензии (ШxВxД): 60 × 5,1 × 51 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 71,5 × 14,5 × 62 cm

Димензии на вградниот простор (ШхВхД) (мин-макс): 55,8-56 × 6,7 × 49 cm

Нето тежина на апаратот: 8,3 kg

Бруто тежина на апаратот: 8,8 kg

Потрошувачка на електрична енергија во режим на мирување: 0,5 W

Приклучна моќ: 7.100 W

Код: 245929

EAN Код: 3838942559068

Прилози

Accessories

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
Twitter
YouTube
Flickr
Споделете
Facebook
Twitter
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice