Стаклокерамичка плоча ECT633SC - Gorenje
ECT633SC Стаклокерамичка плоча
14.190,00 ден

Стаклокерамичка плочаECT633SC

Димензии (ШxВxД): 59,5 × 4,5 × 51 cm
14.190,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Црна

3 HiLight грејни зони + 1 Power зона за готвење
лево напред: Круг (hi-light) 14 cm, 1.2 kW,
лево назад: Круг (hi-light) 20 cm, 1.8 kW,
Средина десно: Круг 21/27 cm, 1.5/2.4 kW

Сигнализација на преостаната топлина

Димензии (ШxВxД): 59,5 × 4,5 × 51 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 68 × 13,5 × 60 cm

Мерки за вградување: 56 × 49 × 5 cm

Нето тежина на апаратот: 9,2 kg

Бруто тежина на апаратот: 10,5 kg

Приклучна моќ: 5.700 W

Код: 492702

EAN Код: 3838942037481

Прилози

Accessories

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice