ECT330ORAB Стаклокерамичка плоча
12.990,00 ден

ECT330ORAB

Стаклокерамичка плоча
Димензии (ШxВxД): 30 × 6,6 × 52 cm Можност за заклучување
12.990,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Карактеристики

BoilControl

Искипената вода сега е минато
Овие интелигентни функции осигуруваат дека плочата за готвење ќе обезбеди доволно енергија за брзо достигнување на посакуваното ниво, а потоа го регулира излезот на топлина за да ја одржи температурата на поставеното ниво. Вашата супа никогаш повеќе нема да врие и нема да треба да ги кажувате магичните зборови.
Повеќе
Затвори

Контрола на допир (TouchControl)

Сега секој може да има магичен допир
Модерната сензорска технологија овозможува јасна и едноставна контрола на допир, буквално со вашите прсти. Контролната површина е совршено мазна и лесна за чистење.

Тајмер

Никогаш не пропуштајте го вистинското време
Тајмерот осигурува дека плочата за готвење автоматски ќе се исклучи во саканото време и ве известува со звучен аларм.

Технички карактеристики

Црна

Брусен раб на плочата

Контрола на допир (TouchControl)

Тајмер

Автоматска контрола на температурата за заштита од претекување

1 HiLight грејна зона + 1 HiLight дупла грејна зона
напред: Круг 18/12 cm, 1.7 kW,
назад: Круг (hi-light) 14.5 cm, 1.2 kW

Сигнализација на преостаната топлина

Можност за заклучување

Заштита од деца

Димензии (ШxВxД): 30 × 6,6 × 52 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 44,5 × 16 × 62 cm

Мерки за вградување: 27,5 × 6,2 × 49 cm

Нето тежина на апаратот: 4 kg

Бруто тежина на апаратот: 4,5 kg

Потрошувачка на електрична енергија во режим на мирување: 0,4 W

Приклучна моќ: 2.900 W

Код: 728019

EAN Код: 3838782025464

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
Twitter
YouTube
Flickr
Споделете
Facebook
Twitter
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice