ECT330KR Стаклокерамичка плоча
12.990,00 ден

ECT330KR

Стаклокерамичка плоча
Димензии (ШxВxД): 30 × 6,6 × 51 cm Можност за заклучување
12.990,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Карактеристики

Контрола на зовривање (BoilControl)

Искипена вода ... сега е минато!
Се грижиме за безбедноста, па поради тоа го ограничивме времето на непрекинато работење. Кога временската граница ќе се пробие, плочата сама се исклучува.

Тајмер

Идеална контрола
Тајмерот може да се приспособи до 99 минути. Доколку го знаете оптималното време за подготовка на одредено јадење, приспособете го мерачот на време (тајмерот) и плочата автоматски ќе се изгасне, а воедно сигналот ќе ве извести за тоа.

Технички карактеристики

Бела боја

Иноксна рамка

Контрола на допир (TouchControl)

Тајмер

Автоматска контрола на температурата за заштита од претекување

1 HiLight грејна зона + 1 HiLight дупла грејна зона
напред: Круг 18/12 cm, 1.7 kW,
назад: Круг (hi-light) 14.5 cm, 1.2 kW

Сигнализација на преостаната топлина

Можност за заклучување

Заштита од деца

Димензии (ШxВxД): 30 × 6,6 × 51 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 44,5 × 16 × 61 cm

Мерки за вградување: 27,5 × 6,2 × 49 cm

Нето тежина на апаратот: 4,1 kg

Бруто тежина на апаратот: 4,6 kg

Потрошувачка на електрична енергија во режим на мирување: 0,4 W

Приклучна моќ: 2.900 W

Код: 545548

EAN Код: 3838942113673

Прилози

Accessories

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
Twitter
YouTube
Flickr
Споделете
Facebook
Twitter
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice