Стаклокерамичка плоча ECS646BCSC - Gorenje
ECS646BCSC Стаклокерамичка плоча
19.790,00 ден

ECS646BCSC

Стаклокерамичка плоча
Димензии (ШxВxД): 60 × 5,4 × 52 cm
19.790,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Карактеристики

FishZone

Совршена за огромни садови
Hi light плочите имаат проширена зона, која се нарекува FishZone. Одлична е за големи садови.

Технички карактеристики

Црна

Закосен раб од предната страна

SliderTouch - управување на допир со лизгање

Тајмер

Автоматска контрола на температурата за заштита од претекување

Stop&Go (Пауза) - За максимално сигурно готвење

Одржување на топлина

Сигнализација на преостаната топлина

Заштита од деца

Димензии (ШxВxД): 60 × 5,4 × 52 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 71,5 × 14,5 × 64 cm

Мерки за вградување: 56 × 5 × 49 cm

Нето тежина на апаратот: 7,7 kg

Бруто тежина на апаратот: 8,2 kg

Потрошувачка на електрична енергија во режим на мирување: 0,5 W

Приклучна моќ: 7.100 W

Код: 730729

EAN Код: 3838782120725

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice