ECK63CLI Стаклокерамичка плоча
15.490,00 ден

ECK63CLI

Стаклокерамичка плоча
Димензии (ШxВxД): 59,5 × 8,6 × 51 cm
ECK63CLI
Слонова коскаПрикажи ги сите варијанти
кликни сокриј
15.490,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Слонова коска

Иноксна рамка

3 HiLight грејни зони + 1 HiLight двојна грејна зона
лево напред: Круг 21/12 cm, 2.2 kW,
десно напред: Круг (hi-light) 14.5 cm, 1.2 kW,
лево назад: Круг (hi-light) 14.5 cm, 1.2 kW,
десно назад: Круг (hi-light) 18 cm, 1.8 kW

Сигнализација на преостаната топлина

Димензии (ШxВxД): 59,5 × 8,6 × 51 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 71,5 × 14,5 × 62 cm

Димензии на вградниот простор (ШхВхД) (мин-макс): 55,8-56 × 7,1 × 49 cm

Нето тежина на апаратот: 8,1 kg

Бруто тежина на апаратот: 8,6 kg

Приклучна моќ: 6.400 W

Код: 423102

EAN Код: 3838942933691

Прилози

Accessories

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
Twitter
YouTube
Flickr
Споделете
Facebook
Twitter
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice