Стаклокерамичка плоча EC641BSC - Gorenje
EC641BSC Стаклокерамичка плоча
11.190,00 ден

EC641BSC

Стаклокерамичка плоча
Димензии (ШxВxД): 60 × 9,2 × 52 cm
11.190,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Црна

Брусен раб на плочата

Сигнализација на преостаната топлина

Димензии (ШxВxД): 60 × 9,2 × 52 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 71,5 × 14,5 × 64 cm

Мерки за вградување: 56 × 6,2 × 49 cm

Нето тежина на апаратот: 7,7 kg

Бруто тежина на апаратот: 8,2 kg

Потрошувачка на електрична енергија во режим на мирување: 0,5 W

Приклучна моќ: 6.200 W

Код: 730276

EAN Код: 3838782098673

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice