Стаклокерамичка плоча EC610SC - Gorenje
EC610SC Стаклокерамичка плоча
11.190,00 ден

Стаклокерамичка плочаEC610SC

Димензии (ШxВxД): 59,5 × 7,5 × 51 cm
11.190,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Црна

Брусен раб на плочата

Димензии (ШxВxД): 59,5 × 7,5 × 51 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 71,5 × 15 × 63 cm

Димензии на вградниот простор (ШхВхД) (мин-макс): 55,8-56 × 7,1 × 49 cm

Нето тежина на апаратот: 7,8 kg

Бруто тежина на апаратот: 8,3 kg

Приклучна моќ: 6.200 W

Код: 468652

EAN Код: 3838942005251

Прилози

Accessories

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice