Black Friday 2018 - Gorenje
1

ЦРНИОТ ПЕТОК пристигна, време е за одлични попусти!

Погледнете ги апаратите за домаќинство од Gorenje со попуст и до 40%! Можеби Ви треба нова машина за миење садови или фрижидер? Дали барате практичен кујнски производ за подарок за Нова година и Божиќ?

Погледнете и побарајте ги апаратите во нашите продажни салони - започнете го празничниот шопинг!

 

 

Одберете производи по акциски цени

Мали апарати за домаќинство

K17GWII Бокал за греење вода 1.750,00 ден 1.291,00 ден Големина на садот: 1,7 l / Моќност на грејачот: 1.850 W / Индикатор за нивото на водата / Автоматско исклучување / Заштита од прегревање
VC1621DPRII Правосмукалка 3.690,00 ден 2.791,00 ден DELTA POWER II / Со вреќичка / Број на додатоци: 1 / Универзална четка
BM1400E Апарат за печење леб 7.690,00 ден 5.991,00 ден Моќност на грејачот: 815 W / Број на oднапред дефинирани програми: 12

Бела техника

W62Y2/S Машина за перење 14.990,00 ден 11.991,00 ден Капацитет за перење: 6,5 kg / Број на вртежи на центрифугата: 800 rpm / Енергетска класа: A++
RB4130AW Самостоен ладилник 16.990,00 ден 13.291,00 ден Бруто капацитет: 205 l / Тип на апарат: Самостоен / Енергетска класа: А / Димензии (ШxВxД): 54 × 125,5 × 60 cm
NRF7180AW Комбиниран фрижидер со горна комора 33.490,00 ден 29.111,00 ден Бруто капацитет: 435 l / Тип на апарат: Самостоен / Total NoFrost / Енергетска класа: А / Димензии (ШxВxД): 70 × 182 × 68 cm
ECT610X 14.690,00 ден 11.991,00 ден
ECT680X 17.790,00 ден 14.991,00 ден
ECT6SY2W 19.790,00 ден 14.991,00 ден
ECT 610-ORA-W Стаклокерамичка плоча 21.190,00 ден 15.991,00 ден Димензии (ШxВxД): 60 × 5,4 × 51 cm / Можност за заклучување
ECT680ORA Стаклокерамичка плоча 20.550,00 ден 15.991,00 ден Димензии (ШxВxД): 60 × 5,1 × 51 cm / Можност за заклучување
ECT693ORAB 20.790,00 ден 15.991,00 ден
ECS780USC 21.990,00 ден 17.991,00 ден
WHT921E5X Декоративен ѕиден аспиратор 10.490,00 ден 8.291,00 ден Код: 474614 / Самостоен ѕиден кујнски аспиратор / Управување: Копче / Максимална бучавост: 66 dB(A)re1pW / Максимален проток на воздух при издувно функционирање: 576 m³/h / Енергетска класа: C / Gorenje / Essential линија / Димензии (ШxВxД): 89,8 × 4,2 × 45 cm
WHI641E6XGB Декоративен ѕиден аспиратор 17.290,00 ден 14.691,00 ден Код: 474627 / Самостоен ѕиден кујнски аспиратор / Управување: Контроли на допир / Максимална бучавост: 66 dB(A)re1pW / Максимален проток на воздух при издувно функционирање: 633 m³/h / Енергетска класа: B / Gorenje / Essential линија / Димензии (ШxВxД): 59,5 × 45 × 37,3 cm
WHI641E6XGW Декоративен ѕиден аспиратор 17.490,00 ден 14.691,00 ден Код: 491926 / Самостоен ѕиден кујнски аспиратор / Управување: Контроли на допир / Максимална бучавост: 66 dB(A)re1pW / Максимален проток на воздух при издувно функционирање: 633 m³/h / Енергетска класа: B / Gorenje / Essential линија / Димензии (ШxВxД): 59,5 × 45 × 37,3 cm

Бојлери

Грејни тела

Продажни салони Gorenje:

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice