FrostLess промо модели - Gorenje
ПОДГОТВЕНИ ЗА ЛЕДЕНА ЗАБАВА!Купете фрижидер и наздравете со пиво
1
RK6191AX Самостоен комбиниран фрижидер 22.990,00 ден 20.290,00 ден Бруто капацитет: 326 l / Тип на апарат: Самостоен / Енергетска класа: A+ / Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 64 cm
Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice