GL 24 Стаклен капак
280,00 ден

GL 24

Стаклен капак
Код: 408549 Gorenje Gorenje
300,00 ден
280,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

GL 24

Тип: Капак

Безбедно за миење во машина за садови :

Димензии на садот: ᴓ 20х4,5 cm

Тип на сад за готвење: Стаклен капак

Безбедно за миење во машина за садови

Димензии (ШxВxД): 24 × 4 × 24 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 24 × 4 × 24 cm

Нето тежина на апаратот: 0,6 kg

Бруто тежина на апаратот: 0,7 kg

Код: 408549

EAN Код: 3838942862762

Прилози

Посетете не
Facebook
Twitter
YouTube
Flickr
Споделете
Facebook
Twitter
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice