CW 28 WCP Садови за готвење
1.190,00 ден

CW 28 WCP

Садови за готвење
Код: 408938 Gorenje Линија: CERAMIC PRINCESS Површина која спречува лепење на храната Gorenje
1.490,00 ден
1.190,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

CW 28 WCP

Тип: Самостојна

Вок тава

Линија: CERAMIC PRINCESS

Безбедно за миење во машина за садови :

Отпорност на гребаници

PTFE & PFOA free

Готвење со помалку масло

За употреба на електрична плоча

За употреба на плинска плоча

За употреба на стаклокерамичка плоча

За употреба на индукциска и на сите други видови плочи

Димензии на садот: ᴓ 28х8 cm

Површина која спречува лепење на храната

Дно кое заштедува електрична енергија

Димензии (ШxВxД): 28 × 28 × 8 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 28 × 28 × 8 cm

Нето тежина на апаратот: 1,1 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,2 kg

Код: 408938

EAN Код: 3838942862892

Прилози

Посетете не
Facebook
Twitter
YouTube
Flickr
Споделете
Facebook
Twitter
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice