CW 20 FCP Садови за готвење
690,00 ден

CW 20 FCP

Садови за готвење
Код: 408541 Gorenje Линија: CERAMIC PRINCESS Површина која спречува лепење на храната Gorenje
990,00 ден
690,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

CW 20 FCP

Тип: Самостојна

Тава

Линија: CERAMIC PRINCESS

Безбедно за миење во машина за садови :

Отпорност на гребаници

PTFE & PFOA free

Готвење со помалку масло

За употреба на електрична плоча

За употреба на плинска плоча

За употреба на стаклокерамичка плоча

За употреба на индукциска и на сите други видови плочи

Димензии на садот: ᴓ 20х4,5 cm

Површина која спречува лепење на храната

Дно кое заштедува електрична енергија

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 40 × 22 × 5 cm

Нето тежина на апаратот: 0,6 kg

Бруто тежина на апаратот: 0,7 kg

Код: 408541

EAN Код: 3838942862687

Прилози

Посетете не
Facebook
Twitter
YouTube
Flickr
Споделете
Facebook
Twitter
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice